Doorgaan naar inhoud
LOOT DROPS: Gigantische verrassingsbundels vanaf 4,95€ - Bespaar tot 76%!
Eindigt in
5
Dagen :
6
Standaard. :
35
Min. :
32 Sec.

Voltooid

Schoon water - Mini-waterfilter experimentendoos

€17,95 EUR
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
  • Experimentendoos over het thema waterzuivering
  • Maakt experimenten mogelijk op het gebied van filtratie, destillatie en pasteurisatie
De leveringssituatie voor dit product is onduidelijk. De reden hiervoor kan bijvoorbeeld zijn dat de fabrikant de productie heeft stopgezet. Je kunt het daarom niet bestellen.
Al onze producten weergeven

Beschrijving Schoon water - Mini-waterfilter experimentendoos

Water is de basis van het leven – en helaas verliezen steeds meer mensen door verzilting en milieuvervuiling toegang tot schoon drinkwater. Daarom is het essentieel dat we nieuwe technologieën ontwikkelen om water te zuiveren en te behandelen. En met Schoon water – de Mini-waterfilter-experimentendoos kan de volgende generatie spelenderwijs kennismaken met bestaande methoden en meer te weten komen over het thema water!

Met deze set kunnen verschillende experimenten worden uitgevoerd op het gebied van filtratie, destillatie en pasteurisatie, die ook door jonge wetenschappers kunnen worden uitgevoerd. Onder andere kan water worden ontzilt en vervuild water in meerdere stappen worden gefilterd. Naast de meegeleverde materialen zijn alleen huishoudelijke dingen zoals water, drinkglazen en zout nodig.

Technische info
Inhoud: 4 filterstations, filterbasis, waterverzamelaar, 2 bekers, buis, 2 doppen, 4 filterschijven, zachte was, 2 metalen ringen, vislijn, 3 filterpapieren, 3 zakjes grind, 3 zakjes zand, 3 zakjes actieve kool, reflector kaart, handleiding
Taal: Engels (korte handleiding in het Duits)
Leeftijdsadvies: vanaf 5 jaar
Ontdek meer nerdy producten van ons: